אודות Balm Tattoo

סדרת התכשירים המיועדת להגנה וטיפול בעור מקועקע

Balm Tattoo היא מותג של חברת DelabCare, מעבדה המתמחה בפיתוח משחות דרמטולוגיות ומתמחה בפורמולות בעלות סבילות מיטבית, תמיד בהתאם לכללי הפרמקולוגיה המחמירים ביותר. המוצרים פותחו עם מרכיבים שנבחרו בקפידה, תמיד מחפשים את הרכיבים היעילים וללא גירויים. הנוסחאות שלנו נטולות פרבנים, ללא פתלטים, נטולי סולפטים, ללא צבעים, ללא פרופילן גליקול, ללא סיליקונים … כך שאנו מציעים ללקוחותינו מוצרים באיכות גבוהה לטיפול בעור רגיש ובאמינות הגבוהה ביותר. קרמי קעקוע באלם פותחו בעצת אמני הקעקועים המוכרים ביותר בתעשיית הקעקועים. קטלוג המוצרים שלנו הוא תוצאה של עבודת הרוקחים שלנו על פי הדרישות הספציפיות של ענף הקעקועים.

 

כל המוצרים שלנו נבדקים באופן דרמטולוגי על ידי מעבדות חיצוניות המבטיחות את התוצאות הטובות ביותר ואת הבטיחות הנחוצה לטיפול בעור. Balm Tattoo קיים יותר מ- 50 מדינות ומשמש יותר מ-50,000 אמני קעקועים מקצועיים. מגוון המוצרים לעור נתמכים על ידי מיליוני הלקוחות שלנו ומקודמים על ידי כל אותם אמני קעקועים שדואגים לטיפול בעור הלקוחות שלהם. נכון לעכשיו Balm Tattoo משווק רשמית ב-15 מדינות, אם כי ניתן למצוא את המוצרים אצל מפיצים בינלאומיים ברוב המוחלט של המדינות באירופה, אמריקה, אוסטרליה ואסיה.

 

ל-Balm Tattoo יש אתיקה המבוססת על ערכי פיתוח בר-קיימא, כבוד לזכויות אדם ותנאי עבודה, עמידה בחוקי המדינות בהן אנו פועלים וסודיות כל נתוני הלקוחות שלנו. מצד שני Balm Tattoo מצפה מכל ספקיה להגן על זכויות האדם של עובדיהם ולהתייחס אליהם בכבוד ובכבוד.