משלוחים והחזרות

עלויות המשלוח:

באמצעות דואר רשום בקניה של עד 200 ₪ בעלות של 15 ₪

משלוח עם שליח עד הבית/עסק בעלות של 40 שקלים.

 

זמני משלוח

מרגע ביצוע ההזמנה תקבל/י מייל המעדכן אותך כי ההזמנה התקבלה.

המשלוחים נארזים עד 3 ימי עסקים.

לזמני משלוח באמצעות שליח עד הבית ו/או בית העסק ניתן לפנות למרכז ההפצה של UPS המהווה קבלן משנה לשירותי הפצה כאן 

 הטווח הרשמי למשלוח באמצעות שליח לכלל הארץ הינו 7 ימי עסקים 

 

תוך כמה זמן החבילה תגיע אליי?

המשלוח מגיע עם שליח יום לאחר הרכישה, ובטווח של עד  שבעה ימי עסקים בהתאם לאזור המגורים (ימי עסקים הינם ימי חול א-ה ואינם כוללים סופי שבוע, חגים ומועדים וערבי חג. יום ההזמנה אינו נחשב ליום עסקים).  אם הזמנתם בשיטת שליח עד הבית השליחים שלנו עובדים בין השעות 08:00-17:00: אנו ממליצים בשלב ההזמנה שתציין/י את הכתובת למשלוח בה את/ה זמין/ה במהלך שעות היום. השליח ישלח הודעה טרם הגעתו, ואם פספסת הוא ינסה לתאם איתך את המשלוח ביום שלמחרת. כאמור – בפועל נעשה את המאמצים לספק לך את ההזמנה בהקדם האפשרי.

במידה ואת/ה לא בבית, תוכל/י לאשר לשליח להשאיר את המשלוח ליד הדלת או בארון החשמל. שים/י לב שבמקרה כזה אנחנו לא נוכל להיות אחראים לכל נזק, אובדן, נזק עקיף או תוצאתי אחר מסוג שהוא שיגרמו למשלוח כתוצאה מכך.

 

איך אפשר להחליף או להחזיר פריט שרכשתי?

החלפה או החזרה של מוצר שנרכש באתר ניתן לבצע תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת המשלוח. 

שים/י לב: אפשר להחזיר או להחליף רק פריטים שלא נעשה בהם כל שימוש, כאשר מחוברת אליהם התווית שאיתם הגיעו, או כשהם בקופסתם המקורית. נגיעה של האצבע במוצר, או מריחה של המוצר על גב כף היד נחשבת כשימוש. תנאים אלו תקפים להחזרה באמצעות הדואר, וגם להחזרה או החלפה במשרד הראשי. החזרת הפריט נעשית דרך שליח או דואר ישראל וללא תשלום עד 14 ימים מיום הגעתה אליכם. שימו לב שמשלוח באמצעות דואר ישראל אורך עד 14 ימי עסקים נוספים. ברגע שהפריט יגיע אלינו ויעבור בקרה ע"י צוות באלם טאטו אנחנו נשלח מייל המעדכן על זיכוי אמצעי התשלום שלכם. שימו לב כי בעת ההחזרה מומלץ להשתמש בקופסה או בשקית המקורית בה נשלח הפריט.

 

האם אוכל לעדכן כתובת לאחר ביצוע ההזמנה?

לכל העדכונים בענייני המשלוח, שינוי פרטים לאחר ביצוע הזמנה או בירור לגבי הגעת השליח, יש לפנות לשירות הלקוחות שלנו במייל balmmicroisrael@gmail.com